Delikatne kolczyki – do czego je nosić?

Dopełnieniem każdej damskiej kreacji jest odpowiednio dobrana biżuteria. Może ona podkreślić rysy twarzy lub odciągnąć uwagę od fragmentów ciała, które wolałybyśmy ukryć. Oczywiście wiadomo, że inna biżuteria będzie odpowiednia na uroczystą kolację, a inna do pracy w biurze. Najpopularniejszym rodzajem biżuterii niezmiennie od lat są kolczyki.

Biżuteria wieczorowa

Wystawna kolacja, czy też uroczysty bal lub zabawa weselna to odpowiedni czas na wyjątkową i wyszukaną kreacje. Wiele pań wybiera wtedy szykowne suknie, które z pewnością nie pasowałyby do codziennego klasycznego ubioru, na palce trafiają złote pierścionki z cyrkoniami. Sporo kobiet stawia jednak na zwykłą, tak zwaną „małą czarną”. Jest to sukienka skromna, ale wciąż bardzo elegancka i na pewno odpowiednia nawet na uroczyste okazje. Do takiej kreacji najlepiej dobrać lekki makijaż i delikatną biżuterię. Wystarczy stonowany cień na powieki i estetyczny niewielki wisiorek na szyję. Całość będzie stanowiła dopasowaną kompozycję.

Codzienne kreacje

Do pracy w biurze lub do szkoły zdecydowanie najlepiej postawić na skromną biżuterię, która nie będzie zbytnio rzucała się w oczy. Można założyć delikatne kolczyki i cienki łańcuszek. Takie zestaw podkreśli naszą elegancję, ale nie będzie nachalny. Zakładając duże ozdobne kolczyki i wielki wisior możemy nawet narazić się na śmieszność. Na pewno nie będzie wyglądać to estetycznie, szczególnie w połączeniu ze stonowanym ubiorem. Lepiej założyć na przykład klasyczne złote kolczyki z małymi perłami. Klipsy i kolczyki w kształcie dużych kółek raczej już wyszły z mody. Wyzywającej biżuterii powinno się unikać w przypadku pracy związanej z obsługą klienta, może to zostać źle odebrane.

Źródło: https://ergold.pl/296-delikatne-zlote-kolczyki-z-cyrkonia-prezent-32347.html

Najnowsze trendy

Kiedyś hity mody pochodziły z wybiegów w europejskich stolicach oraz z kolorowych magazynów. Nie od dzisiaj wiadomo, że obecnie większość trendów tworzona jest w Internecie. Głośno jest już o blogerkach modowych, które prezentują modne kreacje znanych producentów. Okazuje się, że jest to bardzo dochodowe i wpływowe zajęcie. Sporo młodych kobiet z uwagą obserwuje i naśladuje stylizacje pokazane na blogu. Wiele kompozycji jest kontrowersyjnych, ale zawsze przynajmniej kilka z nich staje się hitem nawet na całym świecie. Nie inaczej jest z biżuterią, która jest przecież nieodzownym dodatkiem modnego ubioru. Na przykład złota celebrytka to hit mody ostatnich sezonów. Warto więc zwracać uwagę na każdy szczegół proponowanej kompozycji. Czasami pojawia się tam naprawdę świetna biżuteria.