Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Kredyty bez zaświadczeń dla osób fizycznych

3 października 2020


Wiele osób potrzebuje tak zwanej szybkiej gotówki, jednak nie wszystkie instytucje godzą się na to, by nie przedstawiać zaświadczenia o dochodach. Warto jest zatem przed zaciągnięciem zobowiązania sprawdzić kilka firm pożyczkowych i banków, aby dowiedzieć się jakie należy spełniać wymogi, aby wziąć u nich pożyczkę.

Kredyty bez zaświadczeń

Kredyt bez zaświadczeń możemy wziąć w banku w którym posiadamy konto a nasza wypłata jest na nie przelewana. W takim przypadku możemy wnioskować o wybraną kwotę a bank na podstawie analizy finansowej i sprawdzenia nas w rejestrze dłużników podejmie decyzję o przyznaniu bądź odrzuceniu naszego wniosku kredytowego. Kolejną możliwą opcją jest tak zwany kredyt na dowód o który możemy starać się w dowolnym banku, jednak w przypadku jeśli chcemy uzyskać większą kwotę musimy przedstawić wyciąg z naszego konta lub zaświadczenie o zarobkach. Również i w przypadku kredytów na dowód musimy posiadać czysty Bik ponieważ w innym razie nasz wniosek zostanie odrzucony.

Pożyczki bez zaświadczeń

Tutaj sprawa ma się o wiele lepiej dlatego, że pożyczek udzielają nam firmy pożyczkowe a nie banki. Instytucje pożyczkowe prześcigają się między sobą pomysłami by tylko zachęcić potencjalnego pożyczkobiorcę do zaciągnięcia zobowiązania właśnie u nich. Aby móc ubiegać się o taką pożyczkę wystarczy tak na prawdę dowód osobisty i czysty bik. Kwoty jakie można uzyskać w firmach pożyczkowych nie są małe bo sięgają nawet 20000 zł. Jednak niektóre z instytucji pożyczkowych takich jak np. Provident posiadają bardzo duże oprocentowanie co wiąże się z oddaniem jeszcze większej liczby pieniędzy niż pożyczyliśmy, dlatego takie pożyczki warto brać tylko w ostateczności. Firmy pożyczkowe, które oferują środki pieniężne w kwotach do 5 tyś zł często kuszą nas zerowym RRSO co jest fajną opcją dla pożyczającego. Takich pożyczek możemy wziąć kilka, jednak musimy być pewni, że będziemy je spłacać w terminie, ponieważ często takie instytucje za niespłacenie w terminie raty bądź co gorsza nie spłaceniu całej pożyczonej kwoty potrafią bardzo nam zaszkodzić.

Najlepsze kredyty bez zaświadczenia o dochodach

Obecnie ciekawą propozycję kredytu bez zaświadczeń ma bank PKO BP oferujący mini ratkę na dowolny cel, jednak jeśli nie jesteśmy członkami ich banku z pewnością będą nas zachęcać do założenia u nich rachunku bankowego, aby taki kredyt otrzymać. Warte uwagi kredyty oferuję nam jeszcze T- mobile oraz Alior bank lub Credit Agricole. W tych bankach oferują niskie RRSO a oprócz tego możemy rozłożyć raty na dłuższy okres, dzięki czemu nasz budżet domowy tak bardzo nie ucierpi.

Tak czy inaczej chcąc zaciągnąć kredyt bankowy lepiej jest jednak posiadać zaświadczenie o dochodach lub wydrukować historię z ostatnich trzech miesięcy w swoim banku. Pozwoli nam to na uzyskanie kredytu na lepszych warunkach a co za tym idzie mniejszych kwot do spłaty. Pamiętajmy jeszcze, aby każdą pożyczkę na większą kwotę starać się ubezpieczyć, pomoże to nie popaść nam w długi w przypadku choroby lub utraty pracy.

Redakcja beauty-world-news.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Finansowanie pojazdów dla logistyki
walka z komarami

Skuteczna walka z komarami

25 sierpnia 2021

Jesteś zainteresowany reklamą?

walka z komarami