Kredyty bez zaświadczeń dla osób fizycznych

Kredyty bez zaświadczeń dla osób fizycznych

Wiele osób potrzebuje tak zwanej szybkiej gotówki, jednak nie wszystkie instytucje godzą się na to, by nie przedstawiać zaświadczenia o dochodach. Warto jest zatem przed zaciągnięciem zobowiązania sprawdzić kilka firm pożyczkowych i banków, aby dowiedzieć się jakie należy spełniać wymogi, aby wziąć u nich pożyczkę.

Kredyty bez zaświadczeń

Kredyt bez zaświadczeń możemy wziąć w banku w którym posiadamy konto a nasza wypłata jest na nie przelewana. W takim przypadku możemy wnioskować o wybraną kwotę a bank na podstawie analizy finansowej i sprawdzenia nas w rejestrze dłużników podejmie decyzję o przyznaniu bądź odrzuceniu naszego wniosku kredytowego. Kolejną możliwą opcją jest tak zwany kredyt na dowód o który możemy starać się w dowolnym banku, jednak w przypadku jeśli chcemy uzyskać większą kwotę musimy przedstawić wyciąg z naszego konta lub zaświadczenie o zarobkach. Również i w przypadku kredytów na dowód musimy posiadać czysty Bik ponieważ w innym razie nasz wniosek zostanie odrzucony.

Pożyczki bez zaświadczeń

Tutaj sprawa ma się o wiele lepiej dlatego, że pożyczek udzielają nam firmy pożyczkowe a nie banki. Instytucje pożyczkowe prześcigają się między sobą pomysłami by tylko zachęcić potencjalnego pożyczkobiorcę do zaciągnięcia zobowiązania właśnie u nich. Aby móc ubiegać się o taką pożyczkę wystarczy tak na prawdę dowód osobisty i czysty bik. Kwoty jakie można uzyskać w firmach pożyczkowych nie są małe bo sięgają nawet 20000 zł. Jednak niektóre z instytucji pożyczkowych takich jak np. Provident posiadają bardzo duże oprocentowanie co wiąże się z oddaniem jeszcze większej liczby pieniędzy niż pożyczyliśmy, dlatego takie pożyczki warto brać tylko w ostateczności. Firmy pożyczkowe, które oferują środki pieniężne w kwotach do 5 tyś zł często kuszą nas zerowym RRSO co jest fajną opcją dla pożyczającego. Takich pożyczek możemy wziąć kilka, jednak musimy być pewni, że będziemy je spłacać w terminie, ponieważ często takie instytucje za niespłacenie w terminie raty bądź co gorsza nie spłaceniu całej pożyczonej kwoty potrafią bardzo nam zaszkodzić.

Najlepsze kredyty bez zaświadczenia o dochodach

Obecnie ciekawą propozycję kredytu bez zaświadczeń ma bank PKO BP oferujący mini ratkę na dowolny cel, jednak jeśli nie jesteśmy członkami ich banku z pewnością będą nas zachęcać do założenia u nich rachunku bankowego, aby taki kredyt otrzymać. Warte uwagi kredyty oferuję nam jeszcze T- mobile oraz Alior bank lub Credit Agricole. W tych bankach oferują niskie RRSO a oprócz tego możemy rozłożyć raty na dłuższy okres, dzięki czemu nasz budżet domowy tak bardzo nie ucierpi.

Tak czy inaczej chcąc zaciągnąć kredyt bankowy lepiej jest jednak posiadać zaświadczenie o dochodach lub wydrukować historię z ostatnich trzech miesięcy w swoim banku. Pozwoli nam to na uzyskanie kredytu na lepszych warunkach a co za tym idzie mniejszych kwot do spłaty. Pamiętajmy jeszcze, aby każdą pożyczkę na większą kwotę starać się ubezpieczyć, pomoże to nie popaść nam w długi w przypadku choroby lub utraty pracy.